לימוזין שמריה – הסעות בכל רחבי הארץ

בחירת רכב חדש – חלק ראשון

ישנן תקופות בחיים בהן אנו רק מחפשים רכבים למכירה, וזאת כי אנו רוצים לקנות רכב. יש למכביר, אך מתוך כל אותם סוגים אנו צריכים לבחור את הרכב בו אנו חפצים ביותר. מתוך כל אותם הסוגים אנו צריכים לדעת לבחור את הרכב הנכון בשבילנו, מבחינת פרמטרים שונים ומשונים, כשאחד החשובים מהם, אם לא החשוב ביותר, הוא המחיר, שכן לכולנו יש את מכסת היכולת לממן רכב חדש לעצמנו. בטרם אנו בודקים אנו צריכים לדעת איזה רכב מתאים לנו. זה תלוי באיזה שלב בחיים אנו נמצאים. אם אנחנו סטודנטים, שאין ברשותנו סכומי כסף גדולים, עלינו להכיר בכך ולדעת כי אם אנו צריכים רכב הרכב חייב להיות מאוד פונקציונאלי.

רכב משופץ

Image by Flickr/WillVision Photography


בהיותנו סטודנטים אנו לרוב צריכים את הרכב לנסיעות קצורות, לאוניברסיטה, למכללה וכיוצא בזה, וזהו. על פי הרוב סטודנטים צריכים להגיע למוסד בו הם ולחזור הביתה, לחרוש ללימודים. רכב מהסוג שיכול להתאים לסטודנטים הוא רכב קטן יחסית, בעל נפח מנוע קטן, השותה מעט דלק, יחסית. אין לאף הסטודנט את העניין בלרכוש רכב בעל נפח מנוע גדול נדי, שישתה יותר מדי דלק וישרוף שמן. חשוב לסטודנט גם לקנות רכב הנחשב רכב אמין, ולשם כך יש לעשות סקר שוק נרחב במדורים בעיתונים, או באתרי אינטרנט המציעים מכירה וקנייה. תמיד ניתן לקרוא קצת על הרכבים המוצעים למכירה.

יש מקומות רבים, ובעולם האינטרנט הם מאוד מגוונים, של דעות ותגובות. ישנם שלבים בחיים בהם אנו בודקים רכבים למכירה, אבל לא בהכרח יד שנייה ומעלה, אלא גם יד ראשונה. מהסוג הזה הם רכבים טובים יותר, מאחר ועדיין לא היו בשימוש. כמובן שישנם שהם יד שנייה, והם במצב עדיין שמור, וליש מה לבדוק אותם, אך מבחינת השלב בו אתם נמצאים בחיים אתם יכולים להרשות לעצמכם רכב קצת יותר טוב מרכב הסטודנטים שהיה לכם. יש לומר כי סטודנט עם רכב נחשב לסטודנט בעל אמצעים. מרבית הסטודנטים חיים עדיים על התחבורה הציבורית.