לימוזין שמריה – הסעות בכל רחבי הארץ

פרקט מעץ מקורי וחוויותיו בטיול בלימוזינה הרסנית

פרקט עץ –

פרקט עץ הוא למעשה הפרקט המקורי שאיננו עשוי מתחליפים כמו שעם ודומיו אלא עשוי מעץ מלא לעיתים דו שכבתי או רב שכבתי.
פרקט עץ מיוצר מעשרות או יותר סוגים שונים של עצים אשר נחשבים לעמידים במיוחד בפני מפגעי הזמן ומפני בלאי טבעי אבל כן ישנן דרכים כיצד לנהוג בצורה אחראית וחכמה עם פרקט עץ כדי לעזור לו לשרוד כמה שיותר שנים ולהישאר כמה שיותר יפה מבלי שיראו עליו סימנים של שריטות פיצוצים מכות לכלוך ועוד. כדי לשמור עליו חשוב לשטוף פרקט עץ עם חומר מיוחד לפרקטים ואין זה באמצעות שפיכת מים כמובן, אלא רק העברת סמרטוט רטוב עם החומר המיוחד.

אל תקנו לפני שתתיעצו על בעל מקצוע למידע חשוב בנושא פרקטים

שפיכת מים על פרקט עץ עלולה להרוס פרקט עץ!

העצים שמהם לרוב מייצרים פרקט עץ יכולים להיות עץ הדובדבן, עץ הבוק, עצים אפריקאיים שידועים ביופיים ובחוזקם והם משמשים להכנה רבה של פרקט עץ.
כמו כן ישנם עצים אשר מגיעים ממזרח אסיה שלרוב יהיו עצים כהים יותר מהעצים שנזכרו קודם לכן.

התקנת פרקטים המלצות ועצות מומלץ לצפייה

פרקט עץ יתרונות

פרקט עץ הוא כיום אחד מהסגנונות עיצוב הבולטים והנפוצים ביותר בתחום עיצוב הפנים ובתחום הפרקטים בכלל וידוע כי פרקט עץ במידה וישמר בצורה המתאימה יוכל להחזיק שנים רבות ולשמש את בני הבית ביופי המרהיב שלו ובברק הנצחי.
לרוב אנשים אשר רוצים פרקט עץ בביתם לא שמים פרקט עץ על כל הבית אלא רק בחדרים מסוימים לרוב בחדרי ילדים ובחדרי שינה ולעיתים כאשר לאנשים יש שתי קומות בבית או אפילו מספר מדרגות שספורות שמובילות למעין חצי קומה אז ניתן לשים פרקט עץ רק על הקומה העליונה.

התייעצו ראשית וקבלו המלצות

לקבלת מידע נוסף לגבי פרקט עץ אפשר להיכנס לפורומים רבים שם אנשים המתמצאים בנושא משוחחים ומעלים תהיות ודעות בנוגע לפרקטים וכך ניתן לברר עוד על פרקט עץ.

Leave a Reply